Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Veggi!
Krepšelis: 0 - 0,00 

Taisyklės ir sąlygos

Elektroninės parduotuvės taisyklės ir sąlygos

1. Įvadas

Šios Taisyklės nustato Pirkėjo ir Pardavėjo – UAB „Ekok“ (toliau – Pardavėjas), kuriai priklauso internetinė parduotuvė www.veggie.lt, – sąveikos tvarką. Dokumente apibrėžiamos šalių teisės ir pareigos, taip pat reglamentuojamas Pirkimo-pardavimo sutarties (toliau – Sutartis) sudarymas, apmokėjimo ir Prekių pristatymo tvarka, Prekių grąžinimo ir keitimo tvarka, taip pat asmens duomenų, gautų Sutarties sudarymo ir vykdymo metu, tvarkymas. Ateityje šios taisyklės bus tiesiog vadinamos Taisyklėmis.

2. Apibrėžimai

– Pirkėjas – fizinis ar juridinis asmuo, kuris pateikia Prekės užsakymą per internetinę parduotuvę www.veggie.lt.
– Pardavėjas – UAB “Ekok”, kuriai priklauso internetinė parduotuvė www.veggie.lt ir prekiauja Prekėmis.
– Prekė (-ės) – internetinės parduotuvės www.veggie.lt svetainėje pateikiamos prekės, kurias Pirkėjas gali užsisakyti.
– Sutartis – Prekių pirkimo-pardavimo sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo pagal šias Taisykles.

3. Bendrosios nuostatos

3.1. Šios Taisyklės yra viešas pasiūlymas, skirtas neribotam asmenų skaičiui.
3.2. Visiškas ir besąlygiškas sutikimas su šių Taisyklių sąlygomis (akceptas) yra Pirkėjo užsakymo pateikimo internetinėje svetainėje www.veggie.lt faktas.
3.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kada keisti šias Taisykles.
3.4. Visi Taisyklių pakeitimai skelbiami interneto svetainėje www.veggie.lt.
3.5. Pardavėjas neatsako už netinkamą internetinės parduotuvės www.veggie.lt veikimą, atsiradus techniniams gedimams, interneto ryšio problemoms ar kitoms nuo Pardavėjo nepriklausančioms aplinkybėms.
3.6. Kilus nesutarimams tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, šalys įsipareigoja juos spręsti derybų keliu.

4. Produktų užsakymas

4.1. Pirkėjas Prekės užsakymą gali pateikti interneto svetainėje www.veggie.lt.
4.2. Užsakymas laikomas įvykdytu po to, kai Pardavėjas gauna Pirkėjo patvirtinimą, kad sutinka su Sutarties sąlygomis ir Taisyklėmis.
4.3. Pardavėjas pasilieka teisę atsisakyti pateikti užsakymą nenurodydamas priežasčių.

5. Apmokėjimas už Prekes

5.1. Apmokėjimą už Prekes Pirkėjas atlieka vienu iš www.veggie.lt svetainėje pateiktų būdų, nurodytų pateikdamas užsakymą.
5.2. Pardavėjas pasilieka teisę keisti galimų mokėjimo būdų sąrašą.

6. Prekių pristatymas

6.1. Prekių pristatymas vykdomas Pirkėjo pasirinktu būdu ir adresu, nurodytu pateikiant užsakymą.
6.2. Prekių kaina ir pristatymo laikas priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto pristatymo būdo ir yra nurodyti interneto svetainėje www.veggie.lt.
6.3. Pardavėjas neatsako už pristatymo vėlavimus, atsiradusius dėl nenugalimos jėgos ar trečiųjų asmenų veiksmų.

7. Prekių grąžinimas ir keitimas

7.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba keisti Prekę Lietuvos vartotojų teisių apsaugos teisės aktų nustatyta tvarka.
7.2. Prekes galima grąžinti arba pakeisti per 14 dienų nuo jų gavimo.
7.3. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, išlaikant pateikimą ir vartojimo savybes.
7.4. Prekių grąžinimas ar keitimas vykdomas www.veggie.lt svetainėje aprašyta tvarka.

8. Asmens duomenų tvarkymas

8.1. Pardavėjas įsipareigoja tvarkyti Pirkėjo asmens duomenis vadovaudamasis Lietuvos Respublikos teisės aktais dėl asmens duomenų apsaugos.
8.2. Pardavėjas renka ir tvarko Pirkėjo asmens duomenis Sutarties sudarymo, jos vykdymo, taip pat reklaminės medžiagos siuntimo tikslais.
8.3. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos keisti, ištrinti, taip pat atsisakyti gauti reklaminę medžiagą.

9. Atsakomybė

9.1. Pardavėjas atsako už Prekių kokybę pagal Lietuvos vartotojų teisių apsaugos teisės aktus.
9.2. Pardavėjas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo Prekės naudojimo.
9.3. Pardavėjas neatsako už žalą, atsiradusią dėl force majeure.

10. Baigiamosios nuostatos

10.1. Šios Taisyklės yra neatskiriama Sutarties dalis.
10.2. Kilus klausimams, susijusiems su šiomis Taisyklėmis, Pirkėjas gali kreiptis į Pardavėją per atsiliepimų formą svetainėje www.veggie.lt arba svetainėje nurodytu telefonu.
10.3. Šios Taisyklės yra parengtos vadovaujantis Lietuvos teisės aktais.

11. Papildoma informacija

11.1. Be to, kas išdėstyta aukščiau, Pardavėjas rekomenduoja Pirkėjui susipažinti su išsamiomis Sutarties sąlygomis, patalpintomis interneto svetainėje www.veggie.lt.
11.2. Pardavėjas taip pat rekomenduoja Pirkėjui atidžiai išstudijuoti www.veggie.lt svetainėje patalpintą Prekės aprašymą, jos charakteristikas, garantines sąlygas ir kitą informaciją.

12. Aktualumas

Šios Taisyklės įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje www.veggie.lt momento.

Krepšelis
Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. Daugiau
Slapukų nustatymai
Sutinku
Atsisakyti
Privatumo ir Slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Cookie name Active
Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame duomenis, rodomus komentarų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutę, kad padėtume aptikti šiukšles. Anoniminė eilutė, sukurta iš jūsų el. pašto adreso (taip pat vadinama maiša), gali būti pateikta „Gravatar“ paslaugai, kad būtų galima patikrinti, ar ją naudojate. Su Gravatar paslaugos privatumo politika galite susipažinti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma viešai jūsų komentaro kontekste.

Žiniasklaida

Jei įkeliate vaizdus į svetainę, neturėtumėte įkelti vaizdų su įterptais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš svetainėje esančių vaizdų.

Kontaktų formos Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų dar kartą pildyti savo duomenų, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus. Jei turite paskyrą ir prisijungiate prie šios svetainės, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytų, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas, kai uždarote naršyklę. Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad išsaugotume prisijungimo informaciją ir ekrano rodymo parinktis. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti. Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima asmeninių duomenų ir tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įterpto turinio (pvz., vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Įterptas turinys iš kitų svetainių veikia lygiai taip pat, lyg lankytojas apsilankytų kitoje svetainėje. Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptu turiniu, įskaitant sąveikos su įterptuoju turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Analizė Su kuo dalijamės jūsų duomenimis

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima asmeninių duomenų ir tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti visus tolesnius komentarus, o ne laikyti juos moderavimo eilėje. Vartotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus atvejus, kai jie negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias teises turite į savo duomenis

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarų, galite prašyti gauti eksportuotą mūsų turimų asmens duomenų failą, įskaitant visus duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite prašyti, kad ištrintume visus mūsų turimus asmeninius duomenis apie jus. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur mes siunčiame jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą. Jūsų kontaktinė informacija Papildoma informacija Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima asmeninių duomenų ir tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos. Kaip mes apsaugome jūsų duomenis Kokias duomenų pažeidimo procedūras taikome Iš kokių trečiųjų šalių gauname duomenis Kokį automatizuotą sprendimų priėmimą ir (arba) profiliavimą atliekame su vartotojo duomenimis Pramonės reguliavimo atskleidimo reikalavimai
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai