Kolos riešuto limonadas be cukraus

2.00

Perskaitėte teisingai, šiame limonade tikrai nėra cukraus 😱 visame buteliuke tėra 18kcal 😎 nuo šiol becukrė dieta ne tokia sudėtinga 🙆‍♀️

Be pridėtinio cukraus

Plačiau...
Išparduota

Neturime

Sudedamosios dalys: gazuotas vanduo, natūralus skonio stipriklis eritritolis, MIEŽIŲ salyklo ekstraktas, natūralios kolos kvapiosios medžiagos, citrinos koncentratas, natūralus saldiklis (Stevios glikozidai), natūralios kvapiosios medžiagos.

Maistingumas 100 ml:
21 kJ; 5 kcal;
Baltymai – 0 g;
Riebalai – 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0 g;
Viso angliavandenių – 1,9 g, iš kurių cukrų – 0,1 g;
Skaidulų – 0 g;
Natris – 0,2 mg.

Be GMO. Tinkamas veganams.

Greičiausiai sutiksite, jog rasti suprantamos sudėties limonadą yra kone neįmanoma, tiesa? 🤯 Dažniausiai juose esantys, burtažodžius primenantys ingredientai užpūstyti kalnu cukraus verčia susimastyti, ar tikrai nėra iš ko rinktis.  Mes tikime, kad visada geriausias pasirinkimas yra tiesiog stiklinė vandens, o visko kas kenksminga reiktų vengti ⛔ Tačiau jei Jūs ištroškusi ir tiesiog meldžiate kokios lengvai saldžios pagundos, tuomet geriausias pasirinkimas yra Karma Cola limonadai! 💯

Karma Cola tai ne tik patys skaniausi ir natūraliausi limonadai iš aukščiausios rūšies ingredientų 👌 tai ir taikus požiūris į gamybą, padedantis sunkiai besiverčiančioms bendruomenėms įvairiose pasaulio šalyse augti ir klestėti 💰 O dabar padėti gali ir TU! Žinoma, tiesioginė parama labai kilnus indėlis į pasaulio gerbūvį, tačiau dabar tu turi galimybę padėti kitiems tiesiog besimėgaudama nuostabiais limonadais 😇 Klausi kaip? -Paprasta kaip 2 kart 2!

Karma Cola limonadai yra gaminami ne tik iš ekologiškų, bet ir sąžiningos prekybos principais įgytų ingredientų (…pssst “Fairtrade”) 🧐 Taigi, kiekvieną kartą mėgaudamasi šiais limonadais tu tiesiogiai remi ūkininkus Šri Lankoje ir Siera Leonėje auginančius ekologiškas cukranendres ir kolos riešutus. Bet tai dar ne viskas! 😱 Tu taip pat padedi jiems vystyti jų bendruomenių infrastruktūras, sąžiningai užsidirbant pinigėlius už limonaduose naudojamas žaliavas. Geriausias pavyzdys yra kolos riešutus auginanti bendruomenė Siera Leonėje, kuri už šiuos pinigus jau yra pasistačiusi tiltą ir nenustoja kurti tolimesnių plėtros planų 🏗 Argi ne šaunu? Ir skaniausias limonadas pasaulyje, ir sąžiningu darbu užtarnautas atlygis viename buteliuke. Tai vizija kurios dalimi gali tapti ir TU!

Tad nesnausk ir atsigaivink sąmoningais limonadais, be sąžinės graužaties 🤗

👇 Pažiūrėk kaip Karma Cola padėjo Siera Leonės ekologiškų kolos riešutų augintojams. Prisidėk ir TU 👇

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Likote patenkinti? Pasidalink patirtimi su kitais!