Česnakų užtepėlė

Išpardavimas!

 3.35  2.85

Tvirtas česnakų stotas užapvalintas petražolėmis ir kanapių aliejumi. Labai skanu, bet nerekuomenduotume skanauti prieš svarbų susitikimą. Užtepėlė, kuria maloniausia mėgautis dalinantis su kitais.

Plačiau...
Išparduota

Neturime

Produkto kodas: 394 Kategorijos: , , , Žymos: ,

Hanfwerk kanapių produktų gamykla ne tik geresnė už kitas, bet ir kiek kitokia. Tai ne tik dėl to, kad jų kanapės yra natūraliai maistingos, o kita gaminių žaliava yra organinės kilmės, bet ir dėl to, kad Hanfwerk turi unikalią misiją ir sąmoningą apie juos supančią aplinką. Hanfwerk siekia parodyti pavyzdį kaip vystyti ekonomiką harmonijoje su ekologija apibrėžtame regione. Kodėl? Nes mūsų unikali planeta ne tik kad nusipelnė to, bet to reikalauja!

Feinkostmanufaktur kanapių gamykla kol kas yra smulki sėkla milžiniškame maisto gamintojų lauke, tačiau ši sėkla jau deramai įsitvirtinusi ir leidžia pirmuosius sėkmingo derliaus daigus kultivuodama vieną seniausių augalų kultūrų pasaulyje.

Gerai, sveikai ir sąmoningai mitybai reikalingas geras maistinių medžiagų šaltinis iš kokybiškų maisto produktų, kurie gali būti užauginti tik su meile. Mes kuriame savo produktus su begaliniu atsidavimu ir ypatingai apdairiu gamybiniu procesu, kuriame naudojami tik biologiškai patvirtinti organinės kilmės produktai. Pagrindinis mūsų ingredientas kanapių gaminiuose yra kanapių sėklos, kurios maistinės vertės prasme yra tikrai nepakeičiamas maistinių medžiagų šaltinis augalų pasaulyje. Tačiau, taip pat mūsų gaminiai yra absoliučiai be jokių genetiškai modifikuotų ingredientų, ne natūralių dažiklių, konservantų, modifikuoto krakmolo, dirbtinių skonių ar jų stipriklių. Mūsų produktai ne tik veganiški savo viduje, bet ir išorėje, nes mes nenaudojame jokių gyvulinės kilmės produktų įpakavimui taip stengdamiesi išlaikyti holistinę veganizmo pasaulėžiūrą net ir gamyboje.

Sudedamosios dalys: kanapių aliejus* (36%), česnakai* (33%), kanapių sėklos* (14%), ropės*, citrinų sultys*, petražolės*, druska, bulvių dribsniai*, cukrinių runkelių cukrus*, baltieji pipirai*.

* Žvaigždute pažymėti produktai gaunami iš organinės žemdirbystės ūkių.

Tinkamas vegetarams ir veganams.

Maistingumas 100g:
864kJ, 207kcal;
Baltymų – 8.8 g;
Angliavandenių – 12.2 g, iš kurių cukrų 3.5 g;
Riebalų – 12.9 g, iš kurių:

  • mononesočiųjų riebalų rūgščių 1.5 g,
  • polinesočiųjų riebalų rūgščių 9.9 g,
  • sočiųjų riebalų rūgščių – 1.5 g;
  • Omega-3 riebalų rūgščių – 2.4 g;
  • Omega-6 riebalų rūgščių – 12.2 g

Druskos – 2.6 g;

Svoris: 145g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Česnakų užtepėlė”