• 0

Sveiki!

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje ir panorote sužinoti daugiau apie pačią kompaniją.

Veggie.lt yra skanukų, užkandukų ir kramsnukų parduotuvė skirta visiems, ieškantiems naujų skonių ir kitaip traškančių kąsnelių. Čia taip pat rasite nuoširdžios receptūros užtepėlių, žolelių ir super maisto mišinukų bei kitų taikių produktų, kuriais galima pasilepinti be sąžinės graužaties.

Parduotuvės idėja ir jos asortimentas tai mūsų drąsus žingsnis į naujos maisto kultūros pasaulį be skambių mitybos įpročių ar pasaulėžiūros etikečių. Mūsų siekis parodyti, kad net ir išsiskiriančių nuomonių jūroje dėl to kas yra geriau ar kieno žodis yra teisingesnis, egzistuoja vieninga išvada, kurios nevaržo jokie išankstinių nusistatymų barjerai – tai skonis. Dėl to mes norime suteikti laisvę rinktis pilnaverčius produktus be skonio kompromisų, kuriais norisi pasidalinti su kitais, neakcentuojant asmeninio mitybos pasirinkimo.

Visų svarbiausia, siekiame glaudaus ir supratingo grįžtamojo ryšio su Jumis. Tad rašykite, komentuokite, dalinkitės ir tapkite dalimi bendros idėjos, kur Jūsų pasirinkimai yra mūsų kryptis.

Susisiekime info@veggie.lt