Apie

kas mes?

Veggie.lt

Labas! Ačiū, kad apsilankei mūsų parduotuvėje ir panorai sužinoti daugiau apie Veggie.lt

Veggie.lt yra išskirtinai augalinės kilmės skanukų, užkandukų ir kramsnukų parduotuvė skirta visiems ieškantiems naujų skonių ir kitaip traškančių kąsnelių be sąžinės graužaties. 

Ko gero sunku prisipažinti, bet retas kuris nemėgsta pasilepinti skanėstu. Kas užkandžiauja  darbe, o kas paslapčia, bet skanumynai visada po ranka. Nuo nekalto sausainiuko prie kavos iki spragėsių kino teatre skanumynai užima centrinę maisto piramidės rolę apie kurią dažniausiai norisi nutylėti. Bet ar dėl visų skanumynų reikia raudonuoti?

Trumpas atsakymas, NE, nes kam gėda pasakyti, kad suvalgė obuolį. Deja, turime sutikti, kad dauguma skanumynų yra užsitarnavę prastą vardą. Ir visai neveltui! Aibė neįskaitomų priedų formulių verčia jaustis kaltu juos valgant. Trumpa sveikesnių skanumynų paieška supažindina su viliojančiai skambančiomis etiketėmis ir vaistų skoniu. Bet ar 30g baltymų miltelių, 0g cukraus ir 1000 saldiklių su stabilizatoriais yra tai ko iš tikrųjų ieškojai? Visa laimė, kad XXI amžių nušvietė ne tik elektriniai automobiliai, bet ir sąmoningi skanumynai.

Leiskite mums supažindinti Jus su sąmoningais, suprantamos sudėties skanukais be skonio kompromiso. 

Veganiška

Kodėl viskas veganiška? Kodėl ne! Bet tai tik pusė atsakymo, nes augaliniai produktai yra kur kas daugiau nei asmeninė pozicija ar moralės ir įpročių dilema. Iš tikrųjų tai yra tvarus pasirinkimas ieškoti augalinės kilmės alternatyvų kasdieniams produktams.

Skanukai

"Na nėra itin skanu, bet turbūt labai sveika..." nėra pasakęs nei vienas mūsų klientas. Kas čia per skanėstas jei jo valgymas yra žygdarbis? Veganiškas ar ne, svarbiausia, kad būtų skanus.

Samoningas užkandžiavimas

Skanumynai niekada nepakeis normalaus maisto. Bet subalansuota mityba tik dali istorijos. Svarbu ir tai ko grėbies kai norisi kažko skanaus. Tad jei jau ruošiesi ką nors užkrimsti, rinkis sąmoningą užkandį.