fbpx
  • 0

Sveiki!

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje ir panorote sužinoti daugiau apie pačią kompaniją.

Veggie.lt yra skanukų, užkandukų ir kramsnukų parduotuvė skirta visiems, ieškantiems naujų skonių ir kitaip traškančių kąsnelių. Čia taip pat rasite nuoširdžios receptūros užtepėlių, žolelių ir super maisto mišinukų bei kitų taikių produktų, kuriais galima pasilepinti be sąžinės graužaties.

Parduotuvės idėja ir jos asortimentas tai mūsų drąsus žingsnis į naujos maisto kultūros pasaulį be skambių mitybos įpročių ar pasaulėžiūros etikečių. Mūsų siekis parodyti, kad net ir išsiskiriančių nuomonių jūroje dėl to kas yra geriau ar kieno žodis yra teisingesnis, egzistuoja vieninga išvada, kurios nevaržo jokie išankstinių nusistatymų barjerai – tai skonis. Dėl to mes norime suteikti laisvę rinktis pilnaverčius produktus be skonio kompromisų, kuriais norisi pasidalinti su kitais, neakcentuojant asmeninio mitybos pasirinkimo.

Visų svarbiausia, siekiame glaudaus ir supratingo grįžtamojo ryšio su Jumis. Tad rašykite, komentuokite, dalinkitės ir tapkite dalimi bendros idėjos, kur Jūsų pasirinkimai yra mūsų kryptis.

Susisiekime info@veggie.lt

 

5% Nuolaida
10% Nuolaida
Ne ne ne...
10% Šokoladui
Slapta dovanėlė
Jau beveik!
Siuntimas 4-Free
10% Nuolaida
Slapta dovanėlė
15% Nuolaida
Na kodėėėl...
5% Nuolaida
10% Nuolaida
Slapta dovanėlė
Ne ne ne...
Siuntimas 4-Free
Suk Veggie.lt laimės ratą!
Tiesiog įvesk savo el. pašto adresą ir laimėk nuolaidas prekių krepšeliui, nemokamą siuntimą arba slaptą dovanėlę!
Žaidimo taisyklės:
  • Sukti galima vienam vartotojui vieną kartą per dieną.
  • Sutinkate, kad Jūsų el. paštas gali būti naudojamas rinkodaros tikslais.